Yasal Uyarı

“orgTR.org ve orgTR.com.tr” internet siteleri, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitelerde yer alan bilgiler, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir, ancak bu bilgiler ticari amaçla kullanılamaz.

Sitelerde yer alan mevzuat, bülten ve haberler, orgTR.org ve orgTR.com.tr tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kamuya açık kaynaklardan elde edilen bilgiler kullanılmak suretiyle, sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan orgTR.org/orgTR.com.tr ve Site yöneticileri hiçbir sorumluluk kabul etmez, doğru ve tam olmaları konusunda garanti vermez. Sitelerdeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle sitelere ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, orgTR.org/orgTR.com.tr ve yöneticilerine hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.

Site Sorumluları (orgTR.org ve orgTR.com.tr) Sitelerinde yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.

Sitelerin içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak orgTR.org/orgTR.com.tr tarafından yayınlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hak Akif PARLATAN’a aittir. Sitelerden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliğinden sitemiz sorumlu tutulamaz.

orgTR.org ve orgTR.com.tr siteleri Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Sitelere zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmış olup bu gibi hallerde sorumlu kişiler hakkında gerekli yasal yollara başvurulacaktır.
www.orgTR.org ve www.orgTR.com.tr sitelerini ziyaret eden tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen açıklamaları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Başa dön tuşu