Haberler

Çin Uluslararası İthalat Fuarı

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği yaptığı duyuruda aşağıdaki açıklamalara yer vermiştir.
İlki 05-10 Kasım 2018 tarihleri arasında Çin Halk Cumhuriyeti’nin Şangay kentinde  gerçekleştirilen “Çin Uluslararası İthalat Fuarı (CIIE)”na 172 ülkeden yaklaşık 3.600 katılımcı  iştirak etmiştir. Biri hizmet ticareti, altısı mal ticareti olmak üzere yedi bölüme ayrılmış olan  fuar 2018 yılında yaklaşık 400.000 Çinli alıcının yanı sıra 6.200 uluslararası katılımcı  tarafından da ziyaret edilmiştir.
Geçtiğimiz yıl 725 m2 alanda 38 firmamızın iştirak etmiş olduğu China International  Import Expo’ya milli katılım organizasyonu gerçekleştiren İstanbul Kimyevi Maddeler ve  Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) bu sene de milli katılım çalışmalarına başlamıştır.
Bu sene de Kasım ayının ilk haftasında düzenlenecek olan China International Import  Expo 2019 Fuarı Türkiye milli katılım organizasyonunu kapsamında katılacak firmalarımız  için, yer kirası, özel stant konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek diğer  hizmetler (internet bağlantısı, catering, faks, katılımcı broşürü vb.) ile teşhir ürünlerinin  (İstanbul – Fuar alanı – İstanbul) deniz yolu ile nakliyesini içeren katılım bedelinin nakliye dâhil  750 USD/m2, nakliye hariç 690 USD/m2 olacağı öngörülmektedir.
Bu bağlamda, fuara katılmak isteyen üyelerimizin en geç 8 Mart 2019 Cuma günü  17:30’a kadar https://tinyurl.com/ciie2019millikatilim linkinde yer alan online başvuru  formunu doldurarak, aşağıda belirtilen banka hesabına 1.000 USD avans tutarının yatırıldığına  dair ödeme dekontunu coskunc@oaib.org.tr mail adresine göndermeleri önemle rica olunur.

Başa dön tuşu